Bombki szklaneOzdoby świąteczne

Wypełniacze do paczek z bombkami

Wypełniacze do paczek z bombkami

Przechowywanie bombek świątecznych

Piękne bombki bożonarodzeniowe pokazują swoje piękno zaledwie kilka tygodni w roku. Poza tym okresem przechowujemy je na strychach, piwnicach bądź w domowych szafach. Również sprzedawcy poza sezonem muszą owe delikatne ozdoby właściwie zabezpieczyć. Natomiast w okresie sprzedaży zastosować odpowiednie wypełniacze do paczek.

Zwykłe pudełka, worki czy gazety nie zapewniają odpowiedniej ochrony dla tych delikatnych ozdób. Właśnie dlatego coraz większą popularność zdobywają poduszki powietrzne do paczek z bombkami. Profesjonalni sprzedawcy najczęściej sami wytwarzają takie wypełniacze powietrzne w miejscu pakowania. Osoby prywatne zaś muszą je po prostu kupić w gotowej formie lub wykorzystać te, które otrzymały wraz z zamówionym towarem.

Wypełniacze do paczek i ich rola

Bombki na choinkę można oczywiście zapakować w kartonowe pudełko i odłożyć na przyszły rok. Nie zawsze jednak kończy się to bez uszkodzeń. Warto przy tym pamiętać, że niektóre bombki ręcznie robione są kosztowne, dlatego każde rozbicie będzie sporą stratą finansową.

Wykorzystując poduszki do pakowania paczek, koszty tych wypełniaczy będą znikome w stosunku do wartości bombek. Foliowe torebki wypełnione powietrzem skutecznie amortyzują wszelkie wstrząsy, które mogą wystąpić podczas przechowywania lub transportu bombek. Dzięki nim możemy być pewni, że nasze ozdoby dotrwają do następnych Świąt w nienaruszonym stanie.

Jeszcze lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem jest oddzielne miejsce dla każdej bombki w opakowaniu. Dzięki temu uniknie się zarysowań spowodowanych tarciem ozdób o siebie.

Może wydawać się, że wypełniacze powietrzne szkodzą środowisku. To jednak nie do końca prawda, a wszystko zależy od wybranego rodzaju wypełniacza. Za każdym razem, gdy używamy gazet czy innych materiałów do pakowania, generujemy dodatkowe odpady. Poduszki powietrzne są wielokrotnego użytku i dopiero przebicie powoduje ich niezdatność do wykorzystania. Nie można też zapominać, że folia do wypełniaczy najczęściej pochodzi z recyklingu. Najnowsze wypełniacze są biodegradowalne. To oznacza, że w sprzyjających warunkach środowiskowych ulegają szybkiemu rozkładowi, nie szkodząc środowisku.

Profesjonalizm sprzedawców ozdób świątecznych

Wiele osób obawia się zakupów delikatnych bombek przez internet. Pojawia się wizja opakowania z potłuczonym w drobny mak szkłem. Oczywiście zdarzyć się może taki scenariusz nawet przy najlepszym zapakowaniu. Jednak na ogół taka sytuacja nie ma miejsca. Pod warunkiem oczywiście, że sprzedawca wykorzysta powietrzne wypełniacze do kartonów. To nie tylko zabezpieczy towar, ale też doda profesjonalizmu całej transakcji. Przy większych zamówieniach przyda się mata powietrzna, która dodatkowo ochroni cały pakunek. Klient widząc idealnie zapakowaną bombkę, będzie miał pewność, że sprzedawca dba o każdy detal.