Bombki szklaneNowoczesne ozdobyOzdoby świąteczne

Przezroczyste bombki w dekoracjach

Przezroczyste bombki w dekoracjach

Kolorowo czy stonowanie?

Święta bożonarodzeniowe kojarzą się z masą dekoracji, pięknymi ozdobami, a także choinką. Ta ostatnia w wielu domach wygląda bardzo podobnie – feeria kolorów, błyszczących łańcuchów oraz mnóstwa lampek. Moda zmienia się wraz z czasem i takie choinki zaczynają odchodzić w zapomnienie. Za to pojawia się wiele projektów z nowoczesnymi drzewkami. Modern look przejawia się w domowej architekturze, co przenosi się na domowe dodatki. W takim wypadku przezroczyste bombki są świetną podstawą świątecznych dekoracji. Można je bowiem wykorzystać na choince, świątecznym stroiku albo w prezencie pod bożonarodzeniowym drzewkiem. Wystarczy nawet stojak na bombki, by je skutecznie wyeksponować. To podejście dobrze wpisuje się w styl skandynawski. Marki takie jak Madam Stoltz czy Nordal w swoich propozycjach mają wiele ciekawych dekoracji świątecznych, które tworzą piękne wnętrza.

Świąteczny minimalizm kontra styl glamour

Osoby, które zatracone są w minimalizmie, mogą zdecydować się na żywą choinkę, gdzie przeważać będą bombki przezroczyste. Dodatkowo pojawiająca się w niektórych miejscach bombka szklana doda świątecznemu drzewku klasy. Taki typ choinki przypadnie również do gustu fanom stylu glamour, którzy mogą zakupić duże bombki i spryskać je brokatem – elegancja oraz błysk zawsze się obroni.
Jeżeli jesteście fanami świątecznych stroików, pośród gałązek jodły ciekawie będzie wyglądać przezroczysta bombka na stojaku. W sprzedaży występuje ich wiele rodzajów, między innymi te z miejscem wewnątrz na postawienie figurki. Dodając do środka sztuczny śnieg i małego Mikołaja, wasz stroik przyciągnie o wiele więcej spojrzeń niż zazwyczaj!

Przezroczyste bombki przy opakowaniach prezentów

Święta od zawsze kojarzą się nam z prezentami, które pięknie wykańczają wygląd bożonarodzeniowego drzewka. Jeżeli nie jesteście przekonani, co do opakowania w jakim dajecie bliskim prezent, delikatnie je podrasujcie. Samo dodanie gałązki iglastej oraz wstążki robi bowiem ogromną różnicę. Bombki bożonarodzeniowe przywiązane do rączki od torebki prezentowej wyglądają zupełnie odkrywczo. Do przezroczystej bańki na choinkę możecie wsadzić liścik z życzeniami albo małą figurkę, która kojarzy wam się z daną osobą. Najbliżsi doceniają takie małe gesty, poprzez zachowaną pamięć. Przy następnych świętach mogą powiesić wasza bombkę na swojej choince, wspominając was przy stole wigilijnym.